IPHONE, IPAD, APPLE TV KANAL LISTESI YÜKLEMEK (AUTO UPDATE) GSE IPTV

 

İos cihazınızdan app store a girip arama kısmına GSE IPTV yazdıgınızda soldaki uygulama ve pro olmayan versiyonuda mevcut uygulamayı indirdikten sonra çalıştırıyoruz ve karşımıza söyle bir ekran geliyor.

NOT: Apple Tv için iptv kurulum yaptığınızda satın almanız gerekiyor aksi halde ekranda unlock code yazar.

Android işletim sistemi için apk indirme linki https://dwn.apkscenter.com/gse-iptv-v7.4.apk

 

iphone iptv kurulumu

 

Uzaktan oynatma listelerine tıklıyoruz ve açılan sayfa aşağıdaki gibi sağ üstteki + işaretine tıkladığımızda m3u url ekle kısmı görünecek.

 

 

Buraya Size verecegimiz iptv m3u listesini çalma listesi baglantısı yazan yere yapıştırıyoruz. Playlist adı yazan yere vizyonIPTV yazabiliriz.

Kanal listesi eklendikten sonra tekrar uzaktan oynatma listelerine girip playlist ismi verdiğimiz liste görünecek ( vizyonIPTV ) ve üzerine tıkladığımızda

 

Tüm kanal grubu diye bir kısım çıkacak onada tıkladıgımızda liste karsımıza gelecek.

 

GSE smart iptv programında user agent değiştirmek

Son günlerde Türkiyedeki Superonline ve Turkcell internet sağlayıcılarının bazı uygulamaları engelleme yaptığından dolayı bazı saatlerde futbol ile ilgisi olmayan kullanıcılarda önlenmiş oluyor bunun için gse smart iptv uygulamasından aşağıdaki gibi bir değişiklik yaptığınızda bu sorunu aşabilirsiniz.

GSE smart iptv programından herhangi bir kanal açalım veya o ekrana gelelim kanal açmasada ekranda settings kısmını ekrana bir kez tıkladığınızda göreceksiniz.

Açılan pencereden aşağıya doğru indiğimizde User agent seçeneğini göreceksiniz. Orada bir player ismi yazablir siz buraya tıklayıp aşağıdaki bilgiyi gireceksiniz ve kaydedeceksiniz. Denediğinizde açıldığını göreceksiniz. Brenzer ayarlar diger programlardada mevcut.

Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64; rv:74.0) Gecko/20100101 Firefox/74.0